TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)


+10
Krajnje (ne)popularan tip
Kiwi
[SWB] deus_ex_vu*
serbianspirit
Gille90
Baneee
Powerslave
Ban3^
Nem1xXx
BeastMaster
14 posters

    Neka svi odgovore na ovu temu xD !!

    [SWB] deus_ex_vu*
    [SWB] deus_ex_vu*
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 334
    Godina : 39
    Lokacija : TREZOR :) Novi Sad
    Datum upisa : 25.09.2008

    Neka svi odgovore na ovu temu xD !! - Page 2 Empty Re: Neka svi odgovore na ovu temu xD !!

    Počalji od [SWB] deus_ex_vu* Uto Feb 10, 2009 6:31 pm

    Danas svi nesto opasni, vracaju se 90-te, da potraju ove sankcije, Bog da nas vidi! Smile Hahahahahha
    avatar
    piCacHo.O^^
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 68
    Datum upisa : 01.02.2009

    Neka svi odgovore na ovu temu xD !! - Page 2 Empty Re: Neka svi odgovore na ovu temu xD !!

    Počalji od piCacHo.O^^ Uto Feb 10, 2009 10:01 pm

    Realno chkode..da ne koristis chit ne bi ni pitao dal imas Wink~
    Isti si ko onaj mali kiwi:D~
    btw. [bot]*
    kriraj u new game mapu i qcaj u konzoli 9x add_bot ili kako vec.
    I posle 4-5meseci takvog konstantnog igranja dodji na server da nam "objasnish"Wink~
    [SWB] deus_ex_vu*
    [SWB] deus_ex_vu*
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 334
    Godina : 39
    Lokacija : TREZOR :) Novi Sad
    Datum upisa : 25.09.2008

    Neka svi odgovore na ovu temu xD !! - Page 2 Empty Re: Neka svi odgovore na ovu temu xD !!

    Počalji od [SWB] deus_ex_vu* Sre Feb 11, 2009 12:05 am

    Tako si ti vezbao? Hahhahahahahhaha
    avatar
    piCacHo.O^^
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 68
    Datum upisa : 01.02.2009

    Neka svi odgovore na ovu temu xD !! - Page 2 Empty Re: Neka svi odgovore na ovu temu xD !!

    Počalji od piCacHo.O^^ Sre Feb 11, 2009 1:51 am

    Ne. Ja ne igram cs. Wink~
    I ovo sto vi igrate nije cs. Wink~
    A ti deus se lozi jos malo..kad ti ponestane drva javi da ti sredim shtone.Wink~
    Evo ti sunce pa se grej na nj. sunny
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    Neka svi odgovore na ovu temu xD !! - Page 2 Empty Re: Neka svi odgovore na ovu temu xD !!

    Počalji od Ban3^ Sre Feb 11, 2009 2:01 pm

    Lol...
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    Neka svi odgovore na ovu temu xD !! - Page 2 Empty Re: Neka svi odgovore na ovu temu xD !!

    Počalji od Powerslave Sre Feb 11, 2009 2:26 pm

    Ju... ae vazi Sad

    Vam nije lako def. xD
    [SWB] deus_ex_vu*
    [SWB] deus_ex_vu*
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 334
    Godina : 39
    Lokacija : TREZOR :) Novi Sad
    Datum upisa : 25.09.2008

    Neka svi odgovore na ovu temu xD !! - Page 2 Empty Re: Neka svi odgovore na ovu temu xD !!

    Počalji od [SWB] deus_ex_vu* Sre Feb 11, 2009 8:44 pm

    Hahahahahah, car si ozbiljno, hahahaha!!!!! Izvini pRo, ali sta trazis uopste na pub serverima??? Osim sto sam sebe zapishavas?
    avatar
    ludilo.
    Pocetnik
    Pocetnik


    Broj poruka : 13
    Datum upisa : 24.02.2009

    Neka svi odgovore na ovu temu xD !! - Page 2 Empty Re: Neka svi odgovore na ovu temu xD !!

    Počalji od ludilo. Čet Feb 26, 2009 10:17 pm

    HAHAHAHAHAAHAAHAHAAHAHAHAH.komedija
    fahste
    fahste
    Napredni Clan :)


    Broj poruka : 20
    Datum upisa : 25.02.2009

    Neka svi odgovore na ovu temu xD !! - Page 2 Empty Re: Neka svi odgovore na ovu temu xD !!

    Počalji od fahste Pet Feb 27, 2009 1:48 am

    BeastMaster ::Zeleo bih da znam dali sam citer na serveru neka odgovore svi plz Exclamation Exclamation Question plz napisite da bih znao Neutral
    kao prvo DA LI se pishe odvojeno lol! a kao drugo nisi citer samo te mnogo kenja xD
    avatar
    piCacHo.O^^
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 68
    Datum upisa : 01.02.2009

    Neka svi odgovore na ovu temu xD !! - Page 2 Empty Re: Neka svi odgovore na ovu temu xD !!

    Počalji od piCacHo.O^^ Pet Feb 27, 2009 3:13 am

    decko je bot.nema sta da ga kenja jer ne zna ni da qpi kevler jer je u drugoj partiji uvek sa eMom ili AKejom.

    @deus..kolko god da sam se suzdrzavao moro sam da ti odg.

    ja dok sam igro na ovom serveru i dok si ti bio u igri piso sam ti u usta pa sam ti moro nozem otvaram grkljan da bi ti ta pisacka izasla;)~ (sto nisam puko ss toga)Sad~smor

    kao 1. cs je teamska igra.

    kao 2. public serveri sluze za raspucavanje i za razonodu igraca koji nisu u tom fazonu "pro" sto ti kazes.

    kao 3. ja sam doso na ovaj server jer me je pozvo mali vodohodic u nameri da ti dokazem kolko ti decko u stvari nemas pojma.

    kao 4. poslednjih 35sek. mape ti kao T sam stojis na T sponu sa awpom u cekas.RETARDU.ne znas da se kreces i ne znas da pucas!

    kao 5. procitaj ponovo ovo pod 4. da ti dobro udje u glavu kolko ti nemas pojma sa zivotom u vezi ove igre.

    kao 6. nije da te sad ucim svemu ovome jer jes da si admin al na nekom jacem serveru ne bi izaso iz minusa pa nikad!pogotovo ne na kgbu posto kazes da sve tamo kidas i da jebes sa skorovima;)~

    mislim da posle ovoga nemas ni potrebu da odgovaras jer i sam znas da je to tacno i da sam ja na tom mestu bilo bi me stid sto imam admina a ne znam bar osnovne stvari.
    btw. jedini si na serveru od admina,igram i ja i jedan citer koji prati 2-3mape za redom i izadje a ti ga ne banujes.ja imam obicaj da adminima kazem kad primetim chitera,al tebe sam teo da proverim dal i sta vidis i vidim da niti imas skilla za ovo niti si dobar admin.jos si + reko da mali kiwi nije imao chit na onom demou.
    imas 5 bambija od mene;)~
    zz
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    Neka svi odgovore na ovu temu xD !! - Page 2 Empty Re: Neka svi odgovore na ovu temu xD !!

    Počalji od Ban3^ Pet Feb 27, 2009 2:21 pm

    Alo bote dodji u trezor igraonicu u novom sadu nek te vodo dovede pa ces videti kako deus igra cw-ove posto ix igra skoro svaki dan pa da vidimo ko ce kome da pise u usta skote ! >.<
    avatar
    piCacHo.O^^
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 68
    Datum upisa : 01.02.2009

    Neka svi odgovore na ovu temu xD !! - Page 2 Empty Re: Neka svi odgovore na ovu temu xD !!

    Počalji od piCacHo.O^^ Pet Feb 27, 2009 2:36 pm

    Ban3^ ::Alo bote dodji u trezor igraonicu u novom sadu nek te vodo dovede pa ces videti kako deus igra cw-ove posto ix igra skoro svaki dan pa da vidimo ko ce kome da pise u usta skote ! >.<

    ti dete si neinformisan. Wink~
    [SWB] deus_ex_vu*
    [SWB] deus_ex_vu*
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 334
    Godina : 39
    Lokacija : TREZOR :) Novi Sad
    Datum upisa : 25.09.2008

    Neka svi odgovore na ovu temu xD !! - Page 2 Empty Re: Neka svi odgovore na ovu temu xD !!

    Počalji od [SWB] deus_ex_vu* Pet Feb 27, 2009 3:53 pm

    Vidi brate, ja poshtujem svacije misljenje i nisam kljinac brate da se nastavljam s tobom... Rekao sam ovo je zezanje ti si ozbiljno shvatio, ali nema veze. Sad da ti kazem par stvari:
    1. Igram iz igraone gde mi je ping na totalwar-u 120-600, tako da je sreca kad mogu normalno da krenem i kupim oruzje, kad mi padne ping na 60 ja sam srecan! Tako da jedva mogu da ubodem sa takvim pingom!
    2.Niko nije rekao da ti ne igrash dobro ili bolje od mene na serveru kad ti je ping 14-35...
    3. Na svakoj mapi postoji camper zone tako da svako ima pravo da stoji gde hoce, a ja nisam kriv sto CT svaku rushuju dugo Very Happy
    4.Ne moram svaku mapu celu da presedim u SPEC-u i gledam, ima i drugih admina, a to sto sam tad bio sam na serveru ne znaci da uvek 1. poginem pa mogu da vidim tog drugog lika, posto si rekao da nas je samo 3 igralo... Samim tim znaci da se igrala neka manja mapa...
    5.Nisam rekao da sabijam i imam ne znam kakve scorove na jacim serverima, samo sam rekao da igram stalno na tim serverima...
    6. Ponavljam nisam rekao da KIWI nema WH na onom demou, nego da je v0d0-u toliko lagovalo, da demo kao takav nije merodavan, pitaj i njega sta sad rekao!
    7.Previse zakljucaka izvlacish iz konteksta, a ni ne znash me, tako da iskuliraj malo...
    A ti kad budes hteo dodji u lan da te vidim malo... Toliko od mene, a sad nastavi da pishash...
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    Neka svi odgovore na ovu temu xD !! - Page 2 Empty Re: Neka svi odgovore na ovu temu xD !!

    Počalji od Powerslave Pet Feb 27, 2009 5:32 pm

    piCacHo.O^^ ovo ti je poseldnja OPOMENA !
    Preterao si stv.

    Tema u kantu.

    Sponsored content


    Neka svi odgovore na ovu temu xD !! - Page 2 Empty Re: Neka svi odgovore na ovu temu xD !!

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pet Apr 26, 2024 1:21 pm