TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)


+7
[SWB] deus_ex_vu*
sasic93
revolution
Ban3^
Baneee
Powerslave
Gille90
11 posters

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Gille90
    Gille90
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 146
    Godina : 34
    Lokacija : Sremska Kamenica
    Datum upisa : 15.12.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... - Page 2 Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od Gille90 Pet Jan 23, 2009 6:07 am

    Deus-a za precednika Vukija za premijera....ZIVELI VUKI I DEUS...ura ura ura...Very Happy
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... - Page 2 Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od Powerslave Pet Jan 23, 2009 1:19 pm

    Hehe.

    Sledeci ko bude trazio slot trebace da placa.

    A za sad ovi koji imaju (EjBrej i Milos23blok) nece placati ALI SVAKI SLEDECI CE PLACATI!


    Eto reseno Smile
    Gille90
    Gille90
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 146
    Godina : 34
    Lokacija : Sremska Kamenica
    Datum upisa : 15.12.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... - Page 2 Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od Gille90 Pet Jan 23, 2009 1:52 pm

    zasto su oni bolji od drugih?
    revolution
    revolution
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 269
    Godina : 33
    Lokacija : Kama Konza
    Datum upisa : 16.10.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... - Page 2 Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od revolution Pet Jan 23, 2009 4:39 pm

    Ranije su trazili...
    TaRa^
    TaRa^
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 143
    Godina : 29
    Lokacija : Novi Sad,Sr.Kamenica..
    Datum upisa : 30.08.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... - Page 2 Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od TaRa^ Pet Jan 23, 2009 6:03 pm

    [SWB] deus_ex_vu* ::E da, sto se tice placanja slot-a, potpuno se slazem sa Giletom, ko hoce slot i zasluzuje ga neka da mesecno 100 dinara npr., to bi nam islo za placanje servera! Kao sto se na kgb-u placa npr. Msm dosta bi pomoglo za server...


    Slazem se...


    @Gille .. slazem se shto se tiche predloga ... Samo, mislim za admina, da bih mogla da sredim to sto ne valja, da se potrudim koliko mogu .. isqstva nem bash mnogo ...al se trudim... Ipak brawo za recheno ...

    @Deus ..hwala ne podrshci Smile .... Lepo si rekao za admine

    @VUKOVAR ... takodje hwala na podrshci Smile ... lepo recheno swe... i to da se neko nekog plashi i to kontam.. meni nekad neko kaze nesto ruzno ili zapreti ali se ne obazirem niti opravdavam kad nekog kaznim ko je zasluzio...

    @Powerslave... msm da i njih dwojica ( EjBrej i Milos23blok ) treba da placaju slot kao i swi ostali koji ga zele... ili da ga ni ne dobiju jer ko sto su Gille i Deus rekli taj bi novac bio za server i dosta bi nam pomoglo ...

    @Baneee msm da nije problem za novce , valjda i ostali tako misle... ako si u frci, deshava se swakom.. nije prob.

    @Ban3^ ... pa ovako.. msm da znam komande ..ne sigurno sve... ali ono sto je potrebno da...kontam da i ti tako mislish..

    @Zile ... slazem se da obavljash svoj posao... i to bi bilo to za sad.... p0zZdraw swima <3 Like a Star @ heaven
    revolution
    revolution
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 269
    Godina : 33
    Lokacija : Kama Konza
    Datum upisa : 16.10.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... - Page 2 Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od revolution Pet Jan 23, 2009 8:30 pm

    Hvala :*** Smile)
    Gille90
    Gille90
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 146
    Godina : 34
    Lokacija : Sremska Kamenica
    Datum upisa : 15.12.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... - Page 2 Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od Gille90 Pet Jan 23, 2009 8:36 pm

    Ok kako ocete moje misljenje pise u mom prvom postu...od tad jedino se promenilo misljenje o Tari da bi mozda mogla da ostane admin al videcemo...sutra cemo se naci svi admini iz ns i okoline dogovoricemo se kad da sve resimo i cao...
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... - Page 2 Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od Baneee Pet Jan 23, 2009 11:33 pm

    TaRa^ ::
    [SWB] deus_ex_vu* ::E da, sto se tice placanja slot-a, potpuno se slazem sa Giletom, ko hoce slot i zasluzuje ga neka da mesecno 100 dinara npr., to bi nam islo za placanje servera! Kao sto se na kgb-u placa npr. Msm dosta bi pomoglo za server...


    Slazem se...


    @Gille .. slazem se shto se tiche predloga ... Samo, mislim za admina, da bih mogla da sredim to sto ne valja, da se potrudim koliko mogu .. isqstva nem bash mnogo ...al se trudim... Ipak brawo za recheno ...

    @Deus ..hwala ne podrshci Smile .... Lepo si rekao za admine

    @VUKOVAR ... takodje hwala na podrshci Smile ... lepo recheno swe... i to da se neko nekog plashi i to kontam.. meni nekad neko kaze nesto ruzno ili zapreti ali se ne obazirem niti opravdavam kad nekog kaznim ko je zasluzio...

    @Powerslave... msm da i njih dwojica ( EjBrej i Milos23blok ) treba da placaju slot kao i swi ostali koji ga zele... ili da ga ni ne dobiju jer ko sto su Gille i Deus rekli taj bi novac bio za server i dosta bi nam pomoglo ...

    @Baneee msm da nije problem za novce , valjda i ostali tako misle... ako si u frci, deshava se swakom.. nije prob.

    @Ban3^ ... pa ovako.. msm da znam komande ..ne sigurno sve... ali ono sto je potrebno da...kontam da i ti tako mislish..

    @Zile ... slazem se da obavljash svoj posao... i to bi bilo to za sad.... p0zZdraw swima <3 Like a Star @ heaven
    ma Tara imas tamo skoro sve komande ispisane ( power je moj post izbriso i sve komande uneo u njegov post qrva mi ukrao topic ) hehe al je pored napisao uz pomoc admina Baneeeta LOL Very Happy a sto se tice para ja kazem za svaki mesec necu imati da placam jbg,nego momci ja cu i dalje igrati na server,to nemorate da brinete samo necu imati admina...problem resem ^^




    Eee da ni ja ne kapiram sto se neko nekog boji -.- napr meni onaj M!k1 preti da ce mu tuci zato sto sam ga GAG a lik je predhodno svima "jebo kevu" ccc kad sam ga GAG ban3 mu je skido GAG i reko mi je "ako mu jos jednom das GAG ja cu te kick"a tako je i bilo M!k1 je i dalje svima diro kevu ja ga GAGUJEM i samo vidim da sam kickovan wtf ? -.-
    Nego ako treba da se bojim nekog zbog igrice onda nzm sta se desava :S znaci imam admina da bi sredio stvari na serveru,ako se to nekom ne svidja neka ode na drugi server,tako ?!
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... - Page 2 Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od Powerslave Sub Jan 24, 2009 12:09 am

    Upravu si Banee! :kiss:

    Na serveru postoji red a admini ga odrzavaju to je kraj price!

    Meni kad dodje tako neki medju boljim drugovima i pocne da skravi server ja ga kaznim kao i svakog drugog ...to je pro Razz
    Gille90
    Gille90
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 146
    Godina : 34
    Lokacija : Sremska Kamenica
    Datum upisa : 15.12.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... - Page 2 Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od Gille90 Sub Jan 24, 2009 5:22 am

    ma vi ste pro al ovo nije tema za to recimo...otvorite novi topic...
    avatar
    bzvz
    Pocetnik
    Pocetnik


    Broj poruka : 8
    Datum upisa : 11.01.2009

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... - Page 2 Empty ...

    Počalji od bzvz Sub Jan 24, 2009 11:56 pm

    ljubim vas sve puno puno admini moji Very Happy





    meni nije frkenzi za admina, jbg ondak sam sluchajno banovao pola servera bem ti lebac... izvinjavam se za to....

    nestao mi admin, ubrzo se snashao i opet ga vratio i kreten obriso reinstalirao cs a nemam sifru za admina tako da ga sada nemam..... Very Happy

    nije frka ja bi bio zadovoljan i sa sloticem jednim malenim


    hvala giletu shto me je predlozio
    Gille90
    Gille90
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 146
    Godina : 34
    Lokacija : Sremska Kamenica
    Datum upisa : 15.12.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... - Page 2 Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od Gille90 Ned Jan 25, 2009 6:21 pm

    Sve za brata...
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... - Page 2 Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od Ban3^ Ned Feb 01, 2009 12:17 am

    @Tara^ znam da znas sve komande potrebne
    @Gille ja sam vec predlozio raineya za admina ali niko se nije oglasio previse ... lika sam upoznao u trezoru i video kako igra...bas zna ...
    P.S. slazem se sa Gilletovim postom sve osim za Taru^ ! GL^HF
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... - Page 2 Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od Powerslave Sre Feb 04, 2009 12:26 am

    Sve smo sredili tema moze u kantu.

    Hvala svima na predlozima Smile

    Sponsored content


    Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje... - Page 2 Empty Re: Admini pogledajte obavezeno jako vazno i dajte misljenje...

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pet Apr 26, 2024 9:55 pm