TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)


+3
n0_c0ntr0ll
Ban3^
LARISA
7 posters

    Evo ovako !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    LARISA
    LARISA
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 66
    Godina : 40
    Datum upisa : 03.11.2008

    Evo ovako !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Evo ovako !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Počalji od LARISA Ned Dec 14, 2008 2:41 am

    dode v0d0h0d1c^ a.K.a na rikosher fun i ja mu kazem de si vodokotlic jel iz zezancije jel neznam da kazem, njegov nick i on meni ovako :*DEAD* v0d0h0d1c^ : ti jebem mater ustasku nepismenu !!!!i jos je bilo toga al nisma kopirala sve jel mislim da je ovo sasvim dovoljno...a na fanu imam dva nika pod kojim sam admin LARISA I Dying Bride i bila sam pod nikom Dying Bride....da bi ja sada usla na total pod nikom Dying Bride a on uso unutra i poceo da se preti na koliko ja ocu ban..ja njemu kazem na koliko zelis ....i on pred dva hed admina meni da kick?koji je razlog?jel si ti meni jebao mater ustasku na fanu a ja ti nisam ni rijec rekla i da bi se ti meni prijetio kada ja udem na total jel si zasluzeno dobio ban koji nisi ni ispostovao!...to sto si ti dobio ban na fanu nemas prava da se ti meni pretis kad ja dodem na total na koliko ja ocu ban...DA SAM TI JA NADREDENA ISTE SEKUNDE BI TI SKINILA ADMINA!!!a da ne spominjem prethodnu glupost sta si me bano jel je tebi bio los dan!dobro pa sam dovoljno pametna pa znam kako da ga maknem!a ja kad ti spicim dinamicki ban nes ga moc skinit sigurno!!sa ovakim adminima cete jako daleko dogurat sad jesam bezobrazna i bit cu bezobrazna jel moram trpit takve gluposti od nekog djeteta!djaba sta vam je pun server kad imate lose admine koji se samo kurce..dovoljno sam se trudila ooko plugina da vam pomognem i nakraju ja svaki puta kad udem na server imam problema!netrazim da se prema meni postupa da sam bog i batina..ja sma obicna igracica kao i svi drugi ali ovako sta ja nemoram trpit!i to svaki puta sa jednim te istim adminom!ide mi vise na k***c..


    eto toliko od mene!!!!

    SVAKA CAST DRUGIM ADMINIMA NISTE SVI ISTI!!!odma da kazem


    evo lepo da se vidi : :*DEAD* v0d0h0d1c^ : ti jebem mater ustasku nepismenu
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    Evo ovako !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Evo ovako !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Počalji od Ban3^ Ned Dec 14, 2008 4:17 am

    Larisa ja sam ga pitao zasto te je kikovo on je rekao zato sto me je banovala na rikosheru ,ja sam mu rekao da te ne dira i da ovo nije isti server i da se ne izivljava i opomenuo sam ga za ono sto ti je rekao ne brini se nisam nista zaborawio ,igraj na tw ako se ovo ponovi zovni me na msn ili postavi novi topic o5 na forumu.
    LARISA
    LARISA
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 66
    Godina : 40
    Datum upisa : 03.11.2008

    Evo ovako !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Evo ovako !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Počalji od LARISA Ned Dec 14, 2008 4:45 am

    nisam rekla da si zaboravio rekla sam svaka cast nekim adminima....pa dokle ja da trpim da se dijete na meni izivljava?ni kriva ni duzna....nema prava da me kika i da mi se preti ovo mu nije rikosher da nije zasluzio nebi dobio!...ajde mi reci sta bi dobio neko iz hrvatske da dode na vas server i da tebi jebe mater cetnicku nepismenu posred usta?ajd...sry na ovome dala sam primer!jel nebi popizdio ?bi svako bi popizdio...a ne da meni neko dijete koje nezna kako izgleda cahura iz koje je ispaljen metak u ratu!nije se ni rodio jos kada je rat bio!na meni se naso izivljavat zato jel misli da je neko mudo jel je admin....on je obicno dijete koje se sa adminom kurci misli ko sam sta sam!opet CAST IZUZECIMA!!

    koliko prituzbi se mora donet da se reagira na nesta!a ti vodo nesta neznam ni napisat ako si admin nisi boga za bradu uvatio..to si utuvi u glavu..tek toliko da znas da neki admini sa totala po njima si najgori admin koji moze biti!tek toliko da znas da te neki tvoji kolege necjene kao admina!..jel samo iskoristavas mjesto admina i nista vise!!!


    bane,control,powerslawe sry na ovakim rijecima vi ste ok momci al mi je pun k***c vise i sad sam popizdila!
    n0_c0ntr0ll
    n0_c0ntr0ll
    HeadAdmin
    HeadAdmin


    Broj poruka : 194
    Datum upisa : 04.07.2008

    Evo ovako !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty hmm

    Počalji od n0_c0ntr0ll Ned Dec 14, 2008 1:20 pm

    Ja imam weliki problem, sa swim igracima i adminima sam dobar i na raznim serverima sa swima sam dobar sa nikim se nesvadjam i poznajem dosta dugo i v0d0h0d1c^ - a i | LARISU i jos mnogo njih. odma da vam kazem swi ste wi meni odlicni nema veze sto je LARISA iz hrvatske a mi swi iz srbije sto bi se svadjali kad nema razloga. swi ste wi dobri
    samo sto nekad izbije svadja bezveze naprimer i v0d0 se posvadjao sa Gille-tom zato sto je rekao nekom igracu izadji iz specta ili tako nesto a to je Gille tov drug i gile njemu nemoj ti njemu da goworis i nastane tako svadja. isto i belphegor i wukovar se posvadjali tako sto je wukovar rekao belph ima wh (jbg mislio je da ima jel belph igra extra) i owaj njemu sta wh seljacino i opet izbije svadja :S jbt kao neka deca stariji su od mene par godina a svadjaju se kao deca. imao sam i ja takvih problema kad odem na neki server naprimer na dimension i lik mi kaze da sam citer naravno nisam mu rekao sta citer mamu ti jebem nego sam rekao pitaj larisu ili Cyber arenu oni me znaju i on ih pitao i posle je swe oke druzimo se. tako se to radi a ne samo svadjanje time se nista nepostize.

    U OSTALOM SWI STE VI DOBRI I V0D0 I LARISA SAMO STO NEMATE ZIVACA CIM IZBIJE JEDNA GRESKA ODMA SE PSUJETE ITD.. NADAM SE DA CETE SE POMIRITI

    P.S : samo sam pisao nisam ni gledao sta pisem ko zna sta sam napiao Razz
    LARISA
    LARISA
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 66
    Godina : 40
    Datum upisa : 03.11.2008

    Evo ovako !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Evo ovako !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Počalji od LARISA Ned Dec 14, 2008 5:00 pm

    ali ti na mom serveru nikada nisi dobio ban jel tako..a ja na tvom imam uvek problema..pa nema zivaca kad me banuje jel je njemu bio los dan kika me jel je zasluzeno popio ban na rikosheru zasluzeno..ja da sam zasluzeno popila ban na totalu ja njega nemam prava banat na rikosheru..to bi bilo idotski od mene!ja dodem on se meni preti..izmedu toga bio si tamo mogo si mu rec u pol igre on mene ide kik odma izgubim volju za igrat!

    i nemamo ja i on sta vise razgovarat nakon sto mi je jebao majku ustasku ja da s njime razgovaram!sve mi diraj mater nemoj!!!
    SatyricoN
    SatyricoN
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 126
    Datum upisa : 23.11.2008

    Evo ovako !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Evo ovako !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Počalji od SatyricoN Ned Dec 14, 2008 6:40 pm

    Owo je newera uwek se svadjate zbog BANOVANJA ili nekog drugog sranja pa iqulirajte swe nema sta da se svadja Smile Neznam uposte zasto se svadjate zbog gluposti swi smo za SRBIJU Very Happy Razz
    LARISA
    LARISA
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 66
    Godina : 40
    Datum upisa : 03.11.2008

    Evo ovako !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Evo ovako !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Počalji od LARISA Ned Dec 14, 2008 6:53 pm

    naravno da se svadamo kad dobijem ban jel je njemu bio los dan.jebemi ti takog admina!!!!!i nece meni neko dijete jebat mater ustasku!!!tek toliko!!!!
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    Evo ovako !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Evo ovako !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Počalji od Ban3^ Ned Dec 14, 2008 7:41 pm

    Mislim da bi svi admini trebali da budu profesionalniji kao naprimer vodo,totalno ne profesionalno od njega sto se tice te recenice sto ti je rekao.A rekao sam mu ovo nije rikosher ovo je totalwar nemas pravo i nemoj da se izivljavas . ali jbg Larisa ja bi te zamolio da iskuliras samo jedanput jos zbog mene ,a ako se ovo ponovi javi mi ,jel to oke ?
    LARISA
    LARISA
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 66
    Godina : 40
    Datum upisa : 03.11.2008

    Evo ovako !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Evo ovako !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Počalji od LARISA Ned Dec 14, 2008 7:52 pm

    naravno dolazim ja na total neka me nedira nediram ga i ok!


    i tek toliko vodo cale mi je bio srbin tako da eto...
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    Evo ovako !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Evo ovako !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Počalji od Powerslave Pon Dec 15, 2008 1:33 am

    Bio sam odsutan par nedelja sa servera/foruma pa sam sad video ovo.
    Sto se tice Larise ona je skroz korektna i ja je gotivim.
    A sto se tice Vodo. on je meni ok lik samo se dosta likova zale na njega iz razloga verovatno zato sto ga nekad ne skontaju (neka sala ili tako nesto) ali nz mozda i ja gresim.
    Samo Larisa plz nemoj vise stavljati ovakve topice,bolje me kontaktiraj na msn/skype.
    Ali ok,nema frke Smile
    Nadam se da je sad sve ok ? Smile
    [SWB] deus_ex_vu*
    [SWB] deus_ex_vu*
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 334
    Godina : 39
    Lokacija : TREZOR :) Novi Sad
    Datum upisa : 25.09.2008

    Evo ovako !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Evo ovako !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Počalji od [SWB] deus_ex_vu* Pon Dec 15, 2008 2:35 pm

    Evo mene kao glas razume o5 Very Happy
    Samo cu reci jednu recenicu: Ovo je public i NE SME da bude bilo kakve nacionalne netrpeljivosti ili izrazavanja nacionalizma, to zadrzite za sebe! Ja sam Srbin iz Hrvatske i sta sad ko god udje na server i ja vidim da nije Srbin treba da mu ebem mater????? -zbunjen- Ovo je zezanje i sve ostalo zaboravite kad dodjete na server, samo igra, korektan odnos i da admini OBAVLJAJU posao za koji su dobili tog admina!
    v0d0h0d1c^
    v0d0h0d1c^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 447
    Godina : 31
    Lokacija : NBGD
    Datum upisa : 12.10.2008

    Evo ovako !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Evo ovako !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Počalji od v0d0h0d1c^ Pon Dec 15, 2008 3:56 pm

    Larisa nisam ti ja kriv sto si ti nepismena,i necu da se svadjam zbog toga...ja dodjem na rikosher...i ti meni vodokotlic...meni su od uvek pravili sprdnju od nicka...i to nikad nisam trpeo..a iz principa necu da menjam...Zato nemoj ti meni da sam balavac jel sam normalniji od tebe...i nemoj vishe da vredjas,jer ce biti onda ozbiljnih problema...Jednom pogresim,a ti jedva cekas da neko od nas neiskusnih amdina to uradi,kako bi smarala...neka tebi daju admina,meni neka skinu,goni se vishe...necu zbog ogranichenih ljudi da se nerviram....a klinac je mnogo zreliji od tebe....samo da znash...

    @Power...Brate ako mnogo smaraju za mene...i ako se nikome ne svidjam...nema veze,sto sam vredan,skini mi admina...Necu da me omalovazavate ovde na 4umu...zato sto neki klinci i neki najobicniji seljaci,koji dolaze na cs da bi se svadjali,mene ne kapiraju i misle da sam rtd...nema veze sto znam Gandru...skini admina...i kraj...da ne bi smarali,ovako ko larisa...
    LARISA
    LARISA
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 66
    Godina : 40
    Datum upisa : 03.11.2008

    Evo ovako !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Evo ovako !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Počalji od LARISA Pon Dec 15, 2008 4:58 pm

    ja nisam pravila sprdnju od tvog nika nego je to bila cista zajebncija a ti ovito to neznas prihvatit!nisi mi odma moro jebatmater ustasku?ti si notmalan?njihaaa eeee!....nemoj mi se pretit jel te opce nedozivljavam s tom recenicom ..meni netreba admin na totalu!i nisam na serveru zboga admina jel me admin opce neinteresira.za mene jesi balavac koji se samo kurci!ti is zrel?joj molim te nemo jda kenjas vise moim te!ti da si zrel kako to kazes nebi jebao mater svima nego bi imaju kulture! study study study study study
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    Evo ovako !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Evo ovako !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Počalji od Powerslave Pon Dec 15, 2008 5:55 pm

    Ova tema nema kraja...smao se svadjate.
    Resite problem preko nekog msna ili skypea.
    Nemojte ovde Sad
    A ti Larsia (a i ostali clanovi) ako imate ovakvih slicnih problema postavite topic na forumu ili me kontakitrajte (mene ili neke druge admine) na msnu/skypu.
    Tema u kantu.
    Razlog: Gore naveden.

    Sponsored content


    Evo ovako !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Empty Re: Evo ovako !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Počalji od Sponsored content

      Similar topics

      -

      Sada je Pet Apr 26, 2024 5:08 pm