TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)


+4
LARISA
Ban3^
Baneee
[SWB] deus_ex_vu*
8 posters

    ADMINI savet mali :)

    [SWB] deus_ex_vu*
    [SWB] deus_ex_vu*
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 334
    Godina : 39
    Lokacija : TREZOR :) Novi Sad
    Datum upisa : 25.09.2008

    ADMINI savet mali :) Empty ADMINI savet mali :)

    Počalji od [SWB] deus_ex_vu* Pon Dec 08, 2008 2:51 am

    Ovo je dobronamerna kritika za vas bolji rad i slaganje medju igracima, zato nemojte da me shvatite pogresno!
    Sva pitanja koja se ticu BAN-a, UNBAN-a, dodele SLOTA ili ADMINA treba da se resavaju u ADMIN sobi, a ne po nekim topicima koji nemaju veze sa tom temom ili na serveru! Recimo, jedan od admina je greena predlozio za SLOT, to je ok, ali ISKLJUCIVO u admin sobi, a ne u topicu UPOZNAVANJE. Sta npr decko se ponada za SLOT a ostali admini se ne sloze? Decko ne dobije slot i naravno pocne da proziva i krenu problemi... Zato stavite na VOTE, ako dobije dovoljno glasova obavestite igraca i gotovo. To je samo primer. Nemojte da me shvatite pogresno i da mislite da vam solim pamet, ovo je samo dobronamerna kritika za bolji rad servera i foruma. PozZz carevi, sve vas volem sunny
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    ADMINI savet mali :) Empty Re: ADMINI savet mali :)

    Počalji od Baneee Pon Dec 08, 2008 10:19 am

    [SWB] deus_ex_vu* ::Ovo je dobronamerna kritika za vas bolji rad i slaganje medju igracima, zato nemojte da me shvatite pogresno!
    Sva pitanja koja se ticu BAN-a, UNBAN-a, dodele SLOTA ili ADMINA treba da se resavaju u ADMIN sobi, a ne po nekim topicima koji nemaju veze sa tom temom ili na serveru! Recimo, jedan od admina je greena predlozio za SLOT, to je ok, ali ISKLJUCIVO u admin sobi, a ne u topicu UPOZNAVANJE. Sta npr decko se ponada za SLOT a ostali admini se ne sloze? Decko ne dobije slot i naravno pocne da proziva i krenu problemi... Zato stavite na VOTE, ako dobije dovoljno glasova obavestite igraca i gotovo. To je samo primer. Nemojte da me shvatite pogresno i da mislite da vam solim pamet, ovo je samo dobronamerna kritika za bolji rad servera i foruma. PozZz carevi, sve vas volem sunny
    brate ja sam ovo predlozio POWER-u pre mesec dana,reko je da ce tako uraditi al prvo moraju svi admini na budu redovni na forumu pa onda..i trenutno nema NET pa ono....
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    ADMINI savet mali :) Empty Re: ADMINI savet mali :)

    Počalji od Ban3^ Pon Dec 08, 2008 12:06 pm

    Da i ja sam mu rekao da napravi admin sobu na forumu ali nije imao vremena mora nesto oko skole da popravlja ocene itd. mislim da kada je green rekao nesto za slot rekao sam da ce head admini da odluce a ne on .
    [SWB] deus_ex_vu*
    [SWB] deus_ex_vu*
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 334
    Godina : 39
    Lokacija : TREZOR :) Novi Sad
    Datum upisa : 25.09.2008

    ADMINI savet mali :) Empty Re: ADMINI savet mali :)

    Počalji od [SWB] deus_ex_vu* Pon Dec 08, 2008 8:24 pm

    Ok onda, nisam znao da nemate ADMIN sobu, sry jbg... Ali ipak o tome samo vi odlucujete i niko drugi... Makar se i kuckali na MSN-u, ali to je iskljucivo vasa odluka... Zato gledajte da o onim temama o kojima sam pricao samo vi raspravljate. Pozzz brate
    LARISA
    LARISA
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 66
    Godina : 40
    Datum upisa : 03.11.2008

    ADMINI savet mali :) Empty Re: ADMINI savet mali :)

    Počalji od LARISA Pon Dec 08, 2008 9:47 pm

    a sto nedodeljujete slotove po satima na serveru?neko moze dobit slot a nema ga opce nakon toga...npr ko ima 100-150 sati na serveru dobija slot...pratite na gameru i to je to.....
    .green
    .green
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 54
    Datum upisa : 24.07.2008

    ADMINI savet mali :) Empty Re: ADMINI savet mali :)

    Počalji od .green Pon Dec 08, 2008 10:56 pm

    vjerujte mi da mi je slot toooliko bitan koooliko i lanjski snjeg Wink
    onim tipikom sam samo htio da skrenete pazhnju novim (moram rec, i loshim) adminima da me ne banuju bezveze radi nepostojeceg cheata. nishta drugo Smile
    a onda je vodohodic predlozhio taj slot,koji je valjda kao neka zashtita na ban.. ako sam dobro razumio Smile
    jer mi je stvarno malo postalo dosadno da me banuju zbog 'cheata' svako malo.. a i vama,vjerujem da chitate na forum moje zhalbe zbog bana Rolling Eyes Very Happy
    .green
    .green
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 54
    Datum upisa : 24.07.2008

    ADMINI savet mali :) Empty Re: ADMINI savet mali :)

    Počalji od .green Pon Dec 08, 2008 10:56 pm

    dupli post,greska.
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    ADMINI savet mali :) Empty Re: ADMINI savet mali :)

    Počalji od Baneee Uto Dec 09, 2008 12:24 am

    .green ::vjerujte mi da mi je slot toooliko bitan koooliko i lanjski snjeg Wink
    onim tipikom sam samo htio da skrenete pazhnju novim (moram rec, i loshim) adminima da me ne banuju bezveze radi nepostojeceg cheata. nishta drugo Smile
    a onda je vodohodic predlozhio taj slot,koji je valjda kao neka zashtita na ban.. ako sam dobro razumio Smile
    jer mi je stvarno malo postalo dosadno da me banuju zbog 'cheata' svako malo.. a i vama,vjerujem da chitate na forum moje zhalbe zbog bana Rolling Eyes Very Happy
    ne slot ti je samo rezervisano mesto na serveru kad ima 25/26 igraca ako imas slot mozes da udjes,a protiv bana i kicka te spasava samo imunitet...
    .green
    .green
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 54
    Datum upisa : 24.07.2008

    ADMINI savet mali :) Empty Re: ADMINI savet mali :)

    Počalji od .green Uto Dec 09, 2008 1:42 am

    aha.. pa nista onda.. samo fino kazite svim debilnim adminima da nemam cheat,poshto meni ne vjeruju kad kazhem jer mi se stvarno ne igra na server na koji me svako malo neko banuje zbog cheata
    .green
    .green
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 54
    Datum upisa : 24.07.2008

    ADMINI savet mali :) Empty Re: ADMINI savet mali :)

    Počalji od .green Uto Dec 09, 2008 1:43 am

    dupli post.greska
    [SWB] deus_ex_vu*
    [SWB] deus_ex_vu*
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 334
    Godina : 39
    Lokacija : TREZOR :) Novi Sad
    Datum upisa : 25.09.2008

    ADMINI savet mali :) Empty Re: ADMINI savet mali :)

    Počalji od [SWB] deus_ex_vu* Uto Dec 09, 2008 8:13 am

    Problem je u sustini u tome sto dodje par novih i jakih igraca, a pojedini admini nisu iskusni i cim vide da neko podeli par headova odmah lupe BAN... A tako ne moze. Prvo se snimi demo, pregleda ili ako si siguran da je citer banuje se, ako prigovara tu je demo kao dokaz! A sta ovako? Dodje stvarno citer, dobije ban, trazi na forumu da mu se skine ban i trazi demo kao dokaz, a sta admin da mu pokaze? I takav ban mora da se skine... A dobri igraci kad vide da su admini neiskusni nece ni dolaziti, zato lakse sa banovima da server ne gubi dobre igrace! Zato lepo admin u spec ako misli da je neko citer, snimaj ga i onda permanent ban pa nek trazi drugi server. Ali svi gresimo green, pa tako i ovi neiskusni admini koji banuju sve redom, pa im nemoj zameriti, vremenom se nauce neke stvari...
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    ADMINI savet mali :) Empty Re: ADMINI savet mali :)

    Počalji od Baneee Uto Dec 09, 2008 12:42 pm

    [SWB] deus_ex_vu* ::Problem je u sustini u tome sto dodje par novih i jakih igraca, a pojedini admini nisu iskusni i cim vide da neko podeli par headova odmah lupe BAN... A tako ne moze. Prvo se snimi demo, pregleda ili ako si siguran da je citer banuje se, ako prigovara tu je demo kao dokaz! A sta ovako? Dodje stvarno citer, dobije ban, trazi na forumu da mu se skine ban i trazi demo kao dokaz, a sta admin da mu pokaze? I takav ban mora da se skine... A dobri igraci kad vide da su admini neiskusni nece ni dolaziti, zato lakse sa banovima da server ne gubi dobre igrace! Zato lepo admin u spec ako misli da je neko citer, snimaj ga i onda permanent ban pa nek trazi drugi server. Ali svi gresimo green, pa tako i ovi neiskusni admini koji banuju sve redom, pa im nemoj zameriti, vremenom se nauce neke stvari...
    moram da se pohvalim i ja sam BAn green-a na 1 min zato sto sam mu obeco...hmm uvek odem u spect i gledam dal ima cheat al mrzi me da kucam record ^^ vecinom uradim demo,l ponekad samo gledam iz specta kako lik prati kroz zidove Smile pa onda ga posaljem na duzi odmor!
    .green
    .green
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 54
    Datum upisa : 24.07.2008

    ADMINI savet mali :) Empty Re: ADMINI savet mali :)

    Počalji od .green Uto Dec 09, 2008 2:19 pm

    [SWB] deus_ex_vu* ::Problem je u sustini u tome sto dodje par novih i jakih igraca, a pojedini admini nisu iskusni i cim vide da neko podeli par headova odmah lupe BAN... A tako ne moze. Prvo se snimi demo, pregleda ili ako si siguran da je citer banuje se, ako prigovara tu je demo kao dokaz! A sta ovako? Dodje stvarno citer, dobije ban, trazi na forumu da mu se skine ban i trazi demo kao dokaz, a sta admin da mu pokaze? I takav ban mora da se skine... A dobri igraci kad vide da su admini neiskusni nece ni dolaziti, zato lakse sa banovima da server ne gubi dobre igrace! Zato lepo admin u spec ako misli da je neko citer, snimaj ga i onda permanent ban pa nek trazi drugi server. Ali svi gresimo green, pa tako i ovi neiskusni admini koji banuju sve redom, pa im nemoj zameriti, vremenom se nauce neke stvari...
    pa u redu,svi greshe.. al zashto se ne bi pokushalo manje greshit...
    to nisu samo neiskusni admini nego neiskusni igrachi .. admini dobijeni samo preko poznanstva, i to mi je najvishe krivo.
    po meni,jedino mozhe bit dobar igrach-dobar admin. jeebiga,tako je.
    ne znam koliko cemo svi imati strpljenja da ovi novi admini nauche da koriste radar,zvuk..
    ne uzdzizhem sebe nishta,ni ja nisam bog zna kakvi igrach al pojedini admini su stvarno teshki promashaji ... bez ikakve namjere da nekoga uvrijedim.
    znachi protiv toga sam da se admin daje drugu iz razreda koji loshe igra, al ako je vec dat admin... (a neukusno je oduzet admina drugu,znam) onda mu bar ukazhte na greshku koja ne bi smjela da se ponovi.
    evo ja bi predlozhio ovog deus_ex_vu za admina.. tip je chini mi se skroz na mjestu,dovoljno iskusan i normalan da bi bio ok admin... a vi veliki chelnici ovoga servera sazovite tu vashu popularnu 'skupshtinu' pa da se razmotri o ovome Very Happy






    afro


    Poslednji izmenio .green dana Uto Dec 09, 2008 5:58 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
    .green
    .green
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 54
    Datum upisa : 24.07.2008

    ADMINI savet mali :) Empty Re: ADMINI savet mali :)

    Počalji od .green Uto Dec 09, 2008 2:20 pm

    Baneee ::moram da se pohvalim i ja sam BAn green-a na 1 min zato sto sam mu obeco...
    tad sam stvarno ima cheat,moram priznat .. tad si me provalio.. Embarassed
    v0d0h0d1c^
    v0d0h0d1c^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 447
    Godina : 31
    Lokacija : NBGD
    Datum upisa : 12.10.2008

    ADMINI savet mali :) Empty Re: ADMINI savet mali :)

    Počalji od v0d0h0d1c^ Uto Dec 09, 2008 5:50 pm

    Realno owe mladje admine mrzi da udju u spec a kamoli da snime demo...ja ne kazem da sam stariji,jer sam 92 god...ali mogu da vam posaljem razne demoe igracha...bilo da su chiteri ili ne...ali nema veze...ja se necu ni na koga zaliti na 4umu...ja cu licno reci svakome sta imam...msm ako lose radi...Nishta pozz za dobre admine,a ostali neka se prijave na 4um i neka znaju da green 100% nema cit...<3 green samo pucaj machko! Razz Sretjno!
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    ADMINI savet mali :) Empty Re: ADMINI savet mali :)

    Počalji od Baneee Uto Dec 09, 2008 11:10 pm

    .green ::
    Baneee ::moram da se pohvalim i ja sam BAn green-a na 1 min zato sto sam mu obeco...
    tad sam stvarno ima cheat,moram priznat .. tad si me provalio.. Embarassed
    haha ja neverujem igrao se Weest ^^ ja te ban na 1 min al nzm da imas cheat a ni sad neverujem koji ce ti to ?
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    ADMINI savet mali :) Empty Re: ADMINI savet mali :)

    Počalji od Baneee Uto Dec 09, 2008 11:32 pm

    v0d0h0d1c^ a.K.a Netza ::Realno owe mladje admine mrzi da udju u spec a kamoli da snime demo...ja ne kazem da sam stariji,jer sam 92 god...ali mogu da vam posaljem razne demoe igracha...bilo da su chiteri ili ne...ali nema veze...ja se necu ni na koga zaliti na 4umu...ja cu licno reci svakome sta imam...msm ako lose radi...Nishta pozz za dobre admine,a ostali neka se prijave na 4um i neka znaju da green 100% nema cit...<3 green samo pucaj machko! Razz Sretjno!
    brate mene mrzi da odem al znam da mi je duznost pa to uradim,v0d0 i sam znas kolko puta sam hteo da zamenimo pozicije ja u spect a ti u igru zato sto nisi igro pa...
    AKO imate zalbe i na mene pisite posto sam i ja novi admin pa ono...

    Green moze se reci da sam i ja dobio preko veze admina,al igro sam od pocetka serevra i redovno ja mislimda sam zasluzio al ipak...
    .green
    .green
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 54
    Datum upisa : 24.07.2008

    ADMINI savet mali :) Empty Re: ADMINI savet mali :)

    Počalji od .green Uto Dec 09, 2008 11:48 pm

    Baneee ::
    .green ::
    Baneee ::moram da se pohvalim i ja sam BAn green-a na 1 min zato sto sam mu obeco...
    tad sam stvarno ima cheat,moram priznat .. tad si me provalio.. Embarassed
    haha ja neverujem igrao se Weest ^^ ja te ban na 1 min al nzm da imas cheat a ni sad neverujem koji ce ti to ?
    aoo.. Rolling Eyes zajebavam se... Smile

    Baneee ::
    Green moze se reci da sam i ja dobio preko veze admina,al igro sam od pocetka serevra i redovno ja mislimda sam zasluzio al ipak...
    pa onda to nije preko veze Wink

    v0d0h0d1c^ a.K.a Netza :: <3
    <3 Very Happy
    [SWB] deus_ex_vu*
    [SWB] deus_ex_vu*
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 334
    Godina : 39
    Lokacija : TREZOR :) Novi Sad
    Datum upisa : 25.09.2008

    ADMINI savet mali :) Empty Re: ADMINI savet mali :)

    Počalji od [SWB] deus_ex_vu* Sre Dec 10, 2008 1:14 am

    .green lepo sto si me pohvalio, hvala na tome! Siguran sam da ce se napraviti dobar server od totalwar-a, samo treba vremena i iskusniji admini, zato i igram na serveru, dobra je ekipa, a ovi slabiji admini ce nauciti kako se radi, a ako ne ide skidanje admina i to je to, ne moze doveka da traje nesto. Zato nema vredjanja i h8tovanja. tu smo da se zezamo...
    A sto se tice citera, jako je tesko uhvatiti nekog sa WH-om ako lik inace dobro igra i zna da ga pravilno koristi(citaj da se ne oda), za takve igrace OBAVEZNO demo,jedini dokaz da ima cit. A ove sto lete i kolju po mapi ili imaju AIM samo BAN i potvrda drugog admina, demo nije potreban. Ako vam bilo kako mogu pomoci u boljem radu servera samo recite, zato i jesam tu, mene je VUKOVAR doveo na server da igram. I mene su prozivali mnogo puta i hteli da banuju, ja samo kazem nema problema-idi u spec snimaj me pa me banuj ako imam nesto + uvek igram iz igraone, tako da nema nista od cita, niti sam ga ikada koristio. Sve vas volem, cmok flower
    v0d0h0d1c^
    v0d0h0d1c^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 447
    Godina : 31
    Lokacija : NBGD
    Datum upisa : 12.10.2008

    ADMINI savet mali :) Empty Re: ADMINI savet mali :)

    Počalji od v0d0h0d1c^ Sre Dec 10, 2008 1:48 am

    Taj fazon...obajsnili smo temu...Baneee realno do sada ste mi ti i jos neki admini ponudili kao da me zamenite u snimanju...inace owi klinci kazu:"jaoj nisam igrao cs 2 dana,kao ajde snimaj ti o.O"....Pa ako ti se igra CS nek mu se skine admin i da decko moze na miru da igra..i resen problem....em sto ne znaju citera da prepoznaju,em sto mole da odbanuju citere em sto loshe igraju...nidje veze...ko misli da nisam u pravu nemanjabskvc@hotmail.com...primam kritike!Pozz za Deusa,Banee-ta i greena (<3) Razz! ^^
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    ADMINI savet mali :) Empty Re: ADMINI savet mali :)

    Počalji od Ban3^ Sre Dec 10, 2008 11:31 am

    Nisam bio na forumu 2 dana tek sam sada procitao sve postove.Green ti si vise puta dobio ban sa servera rekao sam svim adminima da im se vise to ne ponovovi posto cu ima odma skinem access ,a sto se tice deus nedo bog da vidim da ga neko banuje od admina odma mu skidam access bez ikakvog upozorenja .Sto se tice dobijanja admina iz poznanstva to nije tacno bar ne za sve admine,ja sam dobio admina tako priznajem .Ali ja znam dosta stvari sto se tice moderacije ,imam mnogo veliko iskustvo sa tim na nekim drugim igricama i serverima .Sto je dues rekao da los igrac ne moze biti dobar admina to je potpuno netacno ,kakve to veze ima...ja ne igram ni blizu dobrog igraca pa ne mislim za sebe da sam los admin ... a nije ni powerslave a ni DaDa^ sto se toga tice....los admin je onaj koji je ljubomoran na te bolje igrace pa ix odma proglasi citerom ,ja nikada nisam proziwao igraca za cit ako pre toga nisam proverio da li ima nesto ,vi mislite kada ja banujem nekoga da ja njega nisam ni pogledao da li ima cit zato sto nisam bio u specu...ja kad umrem gledam skoro sve igrace koji su mi sumnjivi i tu zakljucim da li ima nesto ,ako je bas providno dam mu odma ban ,a ako nije onda snimim demo i dam nekom od admina da pogleda demo prvo pa onda banujem igraca ,tj uradim amx_last i zapisem sebi ip da mogu kasnije da ga banujem ako je imao nesto .Sto je green rekao da bi deus mogao da bude admin ,hmm... extra je lik stvarno svi vukijevi friendovi su mi extra XD ,ali mislim da ima dovoljno admina za sada,ima oko 15-16 admina kao sto ima na kgb-u i na starom gradu tako da se lepo ravna po tome .
    .green
    .green
    Aktivni Clan :)


    Broj poruka : 54
    Datum upisa : 24.07.2008

    ADMINI savet mali :) Empty Re: ADMINI savet mali :)

    Počalji od .green Sre Dec 10, 2008 3:33 pm

    ja samo dajem savjet da bi server bio bolji za josh jednog kvalitetnog admina.. sigurno bi bolji posao napravili kada bi npr. onom DaDi makli admin i stavili Deusu... ili sex-bomb.mp4.. il nekom desetom loshem adminu.. al kako god ocete..
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    ADMINI savet mali :) Empty Re: ADMINI savet mali :)

    Počalji od Ban3^ Sre Dec 10, 2008 4:33 pm

    Ja mislim da su DaDa^ i Sex-bomb dobri admini .DaDa je jednom pogresio sa tobom a ostalo radi sve kako treba i dobar je,sex-bomb isto samo sto on zivi malo svoj svet pa se drugacije ponasa tj . opustenije nemorate odma zameriti na tome.
    SatyricoN
    SatyricoN
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 126
    Datum upisa : 23.11.2008

    ADMINI savet mali :) Empty ADMINI savet mali :)

    Počalji od SatyricoN Sre Dec 10, 2008 8:03 pm

    Sto se tice za admine mislim da su OK ! Samo DaDa kad nisam bio admin uwek mi je pretio da ce me ban da imam cit Sad nzm sta mu je bilo ali ok.....A za sexbombu nemam nista da kzem dobar je admin ^^
    [SWB] deus_ex_vu*
    [SWB] deus_ex_vu*
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 334
    Godina : 39
    Lokacija : TREZOR :) Novi Sad
    Datum upisa : 25.09.2008

    ADMINI savet mali :) Empty Re: ADMINI savet mali :)

    Počalji od [SWB] deus_ex_vu* Čet Dec 11, 2008 12:29 am

    @Ban3
    Nisam ja rekao da los igrac ne moze biti dobar admin nego .green(procitaj postove), ali to nema veze, posto stvarno treba iskustva za dobrog admin-a, nebitno da li ima ima 15 ili 25 god, to sam ja rekao...
    A sto se tice admina brate, nigde neces naci da sam ga trazio, meni admin ne treba, ja samo hocu da poboljsam igru na serveru, da nam svima bude dobro, a za to mi ne treba admin brate. cmok Smile

    Sponsored content


    ADMINI savet mali :) Empty Re: ADMINI savet mali :)

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Pet Apr 26, 2024 1:07 pm