TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)


4 posters

    Zahtev za skidanje admina!

    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    Zahtev za skidanje admina! Empty Zahtev za skidanje admina!

    Počalji od Ban3^ Čet Okt 16, 2008 4:51 pm

    Obrisano od strane mene Razz
    v0d0h0d1c^
    v0d0h0d1c^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 447
    Godina : 31
    Lokacija : NBGD
    Datum upisa : 12.10.2008

    Zahtev za skidanje admina! Empty Re: Zahtev za skidanje admina!

    Počalji od v0d0h0d1c^ Čet Okt 16, 2008 8:24 pm

    Owo je istina....+je admin bio obecan i beast masteru....koji duze igra od Dr.Housa....a House je dobio admina pre njega....MSM O CEMU MI PRICAMO OVDE?!?!?!?!?KOJ k***c ZAJEBAVATE LJUDE....meni nije do jebene igrice ako me neko zajebava...nemojte ni vi to raditi....(P.S. Stv treba admin Baneee-tu da se da...bilo na fun ili na pub)..... Mad
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Zahtev za skidanje admina! Empty Re: Zahtev za skidanje admina!

    Počalji od Baneee Čet Okt 16, 2008 9:06 pm

    Ban3^ ::E ovako ja sam odlucio ,ako se do vikenda Baneee-tu ne stavi admin na pubu,ja odo sa server ....i idem da igram na nekom malo vise ogranizovanom ...POWER znas o cemu pricam! E ovako zalbe.Amonijak ima 8 sati igre na serveru i dobio je admina posle 2 sata ako mi ne verujete mogu to da dokazem tacno 2 sata igranja! Drugo ,Stillnoob lik vise ne igra i rekao je da mu se skine admin sto je i posteno tako da bi molio da se to ucini ....protiv amonijaka nemam nista licno protiv ali profesionalno da ...jer nije fer da baneee koji ima preko 100 sati igranja na serveru ,bio je na serveru otkd je napravljen i prvi put poceo da radi ...jos uvek nema admina i ako mu je obecan pre mesec dana !? Trece ,Dr house ,danas kada sam usao u igru rekao mi je da su mu dali admina ... juce ...nema veze okey je on lik ...moze biti admin igra dugo i sve je okey! Ali juce sam pitao no controlla da stavi baneeetu admina on je rekao da nema vremena sada i da ce mu staviti preko vikenda ,a kako je onda imao vremena da housu stavi juce ?Ma daj koga vi lazete ?Sami odlucite ili skinite amx navedenim imenima ili dovidjenja ...Ako danas ne dobijem reply na ovu temu da ce baneee dobiti admina i da ce se ovima skinuti ja brisem topic i ne idem vise na server ... Hvala na razumevanju!
    ccc znachi mene lazu da nemaju vremena a stavili njima 2-3 admina medjuvremenu a ovaj Amonijak i dr.hause dobili :S bane ne,neigram otpocetka na serveru i nemam bas 100 sati igranja al nije lepo da me karaju u razum kad ne moraju




    NECUUUUU VISE ADMINA,I GOTOWO znaci smorili ste...

    Bane tnx sto si uz mene al ono...
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    Zahtev za skidanje admina! Empty Re: Zahtev za skidanje admina!

    Počalji od Ban3^ Čet Okt 16, 2008 10:16 pm

    Necu ni ja da imam admina vise ovde .skidajte odma ne zanima me ! Ovakva administracija je govno ... head admini ne ozbiljni i ne aktivni (izostavimo powera),ja juce molim da se baneeetu stavi admin a oni kazu nemaju vremena a posle sat vremena housu dobio admina ,ma daj ? koji k***c ?
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Zahtev za skidanje admina! Empty Re: Zahtev za skidanje admina!

    Počalji od Baneee Čet Okt 16, 2008 10:25 pm

    Bane sta se nerviras? igraj ti to je moj problem,zato sto ste pickeee najvece na svetu nesmete da mi kazete da nece meni staviti admina,PICKEEEEE znaci nema se tu vise sta raspravljati ban3 nemoj da ti b3m seq ima da igras !
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    Zahtev za skidanje admina! Empty Re: Zahtev za skidanje admina!

    Počalji od Powerslave Pet Okt 17, 2008 1:46 pm

    Nema seku Very Happy
    Pazite ovako.
    Ja nisam bio onlajn u csu par dana i koliko vidim svako radi sta god hoce a to ne valja.
    Ja sam se sa Gandrom danas cuo i sad cu da se vidim posto idemo u skolu zajedno.
    Ja cu skinuti admine svima kojima je stavljen admin od strane TOMKSA bez pitanje HEAD admina sto je stvarno ne razumno!
    A i popricacu sa TOMKSOM.
    Inace od danas ili od sutra nastupaju PRAVILa za ADMINE(A) za SERVER (S) i za FORUM (F)
    KO SE NE BUDE DRZAO PRAVILA MOMENTALNO STUPAJU KAZNE OD STRANE MENE ILI DRUGE ADMINISTRACIJE!

    Stvarno smo/su oskrnavili server Sad
    Popravicemo to !
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    Zahtev za skidanje admina! Empty Re: Zahtev za skidanje admina!

    Počalji od Ban3^ Pet Okt 17, 2008 4:40 pm

    Popravice te k***c moj ,zajebava te baneeeta mesec dana, ma dokle vise ?Daj nemoj te jebat decka dajte mu admina ili mu lepo recite da nece da mu stavite da lik zna na cemu je a ne ovako ....kao nema te vremena a kad je u pitanju amonijak i dr housa onda imate ...ju kakve gluposti ....jedini razuman head admin je power ova 2 bolje da igraju tetris (bez uvrede ,ovo je samo moje licno misljenje)!Sto se tice luke koji je njemu k***c ??? Sta se on raspravlja sa mnom i svadja ,mogu da mu budem i mama i tata sto se tice kompjutera a pogotovo online igara i administracije u kojoj bilo igri .Da vam to malko pojasnim,ja igram online igre od moje 10 godine .tj 5 godina do sada .I poceo sam sa world of warcraftom .... igrao sam ga 3 godine i bio admin na 4 najbolja servera ...koji imaju preko 1000 ljudi cak sam imao i svoj WoW server...ako vam nije jasno zasto ovo pisem ...evo i to da vam pojasnim malo.Ovako administracija u kojoj bilo igrici je ista samo se commande razlikuju ...u nekim igrama vise u nekima manje ,no to nije bitno.Pravila su svugde ista ...Tako da molim head admina da me ne uce sta da radim jer znam vise od njix ,kad budu znali o administraciji onoliko koliko ja sad ,neka se jave ! Naravno izuzetak poweru on je jedini posten head admin sa znanjem koja je potrebna administraciji .A sto se tice Luke i no controlla oni samo igraju skoro nikada ne gledaju da li ima citera ...cak i retko kad igraju .Sto je glupo ,glupo je! Ima mnogo boljix admina od "head admina"!
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Zahtev za skidanje admina! Empty Re: Zahtev za skidanje admina!

    Počalji od Baneee Pet Okt 17, 2008 10:04 pm

    ja samo cutim,jedino mi nejasno odjednom je pola servera dobilo admina (NIKAC,3mpty.Roos,Dr.Hause,Amonijak i jos tu neki) tu spada i vodohodic al decko je jedini zasluzio od svih ovih
    P.S pokrijte se usima,server vam propada ovakvim postupcima HEAD ADMINA (izuzetak moja zena VLAJKO Razz )
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    Zahtev za skidanje admina! Empty Re: Zahtev za skidanje admina!

    Počalji od Ban3^ Pet Okt 17, 2008 10:09 pm

    E bas tako baneee jedini je power ovde normalan ja sam odlucio od danas vise necu igrati na totalu igracu malo na kgb dok ne kupim svoj server,sto se tice head admina glupi su ko k***c ...aj no controll jos i moze da prodje ali ovaj luka ma on nije normalan ja opomenem nekog playera da menja ime a luka napise na t say "bane pusti ga" zar admini ne bi trebali da dele isto misljenje i da se slazu a ne da postoji problemi medju njima ?Ili ako im se nesto ne svidja da kazu na admin chat kao svako normalan a ne na t say,pfff tako detinjasto ! Tako da odo ja odavde server propada a ja necu sa njim....
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Zahtev za skidanje admina! Empty Re: Zahtev za skidanje admina!

    Počalji od Baneee Pet Okt 17, 2008 10:44 pm

    joj sta ti izigravas,pa ti si vec propao nemozes vise propasti neboj se Smile
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    Zahtev za skidanje admina! Empty Re: Zahtev za skidanje admina!

    Počalji od Ban3^ Pet Okt 17, 2008 10:47 pm

    Uvez mozes vise propasti lol ,do samog dna ! nisam jos dotle stigao nemoj tako! Very Happy
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    Zahtev za skidanje admina! Empty Re: Zahtev za skidanje admina!

    Počalji od Ban3^ Pet Okt 24, 2008 8:28 pm

    Tema ide u korpu.





    Razlog:Problem resen.

    Sponsored content


    Zahtev za skidanje admina! Empty Re: Zahtev za skidanje admina!

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Sub Apr 27, 2024 7:28 am