TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)

TotalWar-Gaming NOVI DOMEN www.totalwar-gaming.re.rs Registrujte se ! :)


+6
[SWB]VUKOVAR
Powerslave
SatyricoN
[SWB] deus_ex_vu*
Baneee
Ban3^
10 posters

    Kazne za admine

    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    Kazne za admine Empty Kazne za admine

    Počalji od Ban3^ Pet Dec 19, 2008 12:17 pm

    E ovako imam jednu ideju pa reko da podelim sa vama pa vi recite sta mislite o tome .
    Razmisljao sam posto postoji kazne za bezobrazne igrace treba da postoje kazne i za admine ,mislim da ce tako vise paziti i drzati se pravilnika ,zar ne ?
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Kazne za admine Empty Re: Kazne za admine

    Počalji od Baneee Pet Dec 19, 2008 12:54 pm

    Ban3^ ::E ovako imam jednu ideju pa reko da podelim sa vama pa vi recite sta mislite o tome .
    Razmisljao sam posto postoji kazne za bezobrazne igrace treba da postoje kazne i za admine ,mislim da ce tako vise paziti i drzati se pravilnika ,zar ne ?
    pa ja se slazem,npr ako neko od admina vredja/psuje ili slicno nekoliko dana suspenzije i tako to.. Very Happy
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    Kazne za admine Empty Re: Kazne za admine

    Počalji od Ban3^ Pet Dec 19, 2008 1:05 pm

    Pa da tako nesto .
    [SWB] deus_ex_vu*
    [SWB] deus_ex_vu*
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 334
    Godina : 39
    Lokacija : TREZOR :) Novi Sad
    Datum upisa : 25.09.2008

    Kazne za admine Empty Re: Kazne za admine

    Počalji od [SWB] deus_ex_vu* Pet Dec 19, 2008 3:11 pm

    To je super ideja, a i na svim serverima to postoji... Ako neko gresi puno sto se tice BAN-ova ide skidanje admina, tako je na ostalim serverima... Na Maksnet-u, Terra-i i jacim serverima kad jednom pogresno banujes za cit ide skidanje admina...
    SatyricoN
    SatyricoN
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 126
    Datum upisa : 23.11.2008

    Kazne za admine Empty Kazne za admine

    Počalji od SatyricoN Pet Dec 19, 2008 5:43 pm

    I ja se slazem sa Ban3tom ali sa Baneeetom se neslazem XD .... Very Happy
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    Kazne za admine Empty Re: Kazne za admine

    Počalji od Powerslave Pet Dec 19, 2008 5:55 pm

    Ovoga sam/smo se i drzali .... ali sada ce biti jos ozbiljnije.

    Ok je ideja.

    Ja sam poskidao nekima koji se nisu pojavljivali na 4umu.

    Updatovacu listu admina.
    [SWB]VUKOVAR
    [SWB]VUKOVAR
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 176
    Datum upisa : 24.09.2008

    Kazne za admine Empty Re: Kazne za admine

    Počalji od [SWB]VUKOVAR Pet Dec 19, 2008 6:58 pm

    na ostalim serverima to ide ovako . . . za 1 gresku kod banovanja ide suspenzija (skidanje admina na odredjeni vremenski period) i ako se ta greska ponovi ide skidanje za stalno . . . a za ostale greske koje se ticu izivljavanja nad igracima bez razloga i ostalo ide skidanje amx . . .po tezini dela tj po dogovoru sa headom! Smile
    Baneee
    Baneee
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 701
    Godina : 30
    Lokacija : backi petrovac
    Datum upisa : 25.08.2008

    Kazne za admine Empty Re: Kazne za admine

    Počalji od Baneee Pet Dec 19, 2008 7:41 pm

    SatyricoN ::I ja se slazem sa Ban3tom ali sa Baneeetom se neslazem XD .... Very Happy
    Darko jbt ae shvati ti vec nesto i ozbiljno ovde ti se samo sprdas ako ovako mislis bolje nemoj da dolazis jeste da si mi ok drug al reci cu ti iskreno sta mislim...
    TaRa^
    TaRa^
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 143
    Godina : 29
    Lokacija : Novi Sad,Sr.Kamenica..
    Datum upisa : 30.08.2008

    Kazne za admine Empty Re: Kazne za admine

    Počalji od TaRa^ Pet Dec 19, 2008 9:31 pm

    [SWB]VUKOVAR ::na ostalim serverima to ide ovako . . . za 1 gresku kod banovanja ide suspenzija (skidanje admina na odredjeni vremenski period) i ako se ta greska ponovi ide skidanje za stalno . . . a za ostale greske koje se ticu izivljavanja nad igracima bez razloga i ostalo ide skidanje amx . . .po tezini dela tj po dogovoru sa headom! Smile


    hehe ... onda bi po tome trebalo par njih vetj da leti sa te pozicije.... Smile ..
    [SWB]VUKOVAR
    [SWB]VUKOVAR
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 176
    Datum upisa : 24.09.2008

    Kazne za admine Empty Re: Kazne za admine

    Počalji od [SWB]VUKOVAR Pet Dec 19, 2008 9:42 pm

    pa. . . jbg. . ja samo kazem kako pravi server treba da izgleda. . . What a Face
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    Kazne za admine Empty Re: Kazne za admine

    Počalji od Ban3^ Sub Dec 20, 2008 12:17 am

    Ja sam dao ideju pa bi trebali da se dogovorimo oko toga ... i da se onda toga pridrzavamo !
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    Kazne za admine Empty Re: Kazne za admine

    Počalji od Powerslave Sub Dec 20, 2008 2:38 am

    @ tara ... mozda si i ti medju njima ?! -.-
    SatyricoN
    SatyricoN
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 126
    Datum upisa : 23.11.2008

    Kazne za admine Empty Kazne za admine

    Počalji od SatyricoN Sub Dec 20, 2008 1:25 pm

    Baneee reci ti slobodno sta mislis ! ja se necu ljutiti ! ...
    n0_c0ntr0ll
    n0_c0ntr0ll
    HeadAdmin
    HeadAdmin


    Broj poruka : 194
    Datum upisa : 04.07.2008

    Kazne za admine Empty hmm

    Počalji od n0_c0ntr0ll Sub Dec 20, 2008 3:13 pm

    neslazem se bas ako neko pogresno banuje da mu se skine admin. niko nema tolika iskustwa da swe zna mi smo swi nowi admini. naprimer ako deus pogresno banuje i 2x ili 3x nebi mu ja diro admina jel aktivan na forumu i na serveru stalno je u spectu a ima vec dosta uspesnih banova tako da ako se desi da neko pogresi nije tragedija skine ban i izvini se igracu Very Happy
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    Kazne za admine Empty Re: Kazne za admine

    Počalji od Powerslave Ned Dec 21, 2008 12:41 pm

    Pravi pr0 admini (Deus,Vuki,Ban3,Banee,JaXD,Ti..) ne gresimo Wink

    hahhaha sala Very Happy

    Mislim da bi trebali da skidamo ako lik nema pojma administracije...a ja licno ne zelim da bude admin a da nema iskustva...
    TaRa^
    TaRa^
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 143
    Godina : 29
    Lokacija : Novi Sad,Sr.Kamenica..
    Datum upisa : 30.08.2008

    Kazne za admine Empty Re: Kazne za admine

    Počalji od TaRa^ Ned Dec 21, 2008 4:33 pm

    Samo ako si TI i pojedinci isqsni hahahahhahahahahahhahah!!!!! .... pocepatju se .. mame mi... a to za greshke..... bolje da ne pricam... '' pro admini '' OMG .. ima PAR likova koji su skroz OK! i koji ne prave gluposti.... ( ko spada nek sam skonta ) .. a ti Vlado.. jedino sto TI radish - ''pro admin'' jeste da visish na 4um-u .. dajesh primedbe na ostale admine naravno na mene najvishe naravno , naravno.. a gilletu ili nekom drugom STARIJEM ne smesh ni da prdnesh pod prozor ( izvinte na izrazu Smile ) ... i dalje.. nema te na server-u ni od korova.... a ono sto sam ja na pochetku govorila ( ko me slushao - NIKO ) je da... admini .. koji ne znaju da igraju u 90 posto slucajeva ne znaju ni cheat-ere da prepoznaju .. sto se pokazalo veoma istinito,.... ja sam ono. netju nikom da serem..ali.... kad bi pochela da govorim primedbe.. i to .. kako ko pod 1 banuje a kamoli ostale stvari.. napisala bih josh 2 ovakva sastava ... citiram green-a : ''i ti onda pricas o nekoj administratorskoj profesionalnosti... ahah .. ..'' LMAO LMAO .. i cao



    PS: zivi bili pa josh kog poshtenog igracha banovali !!! lol!
    [SWB] deus_ex_vu*
    [SWB] deus_ex_vu*
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 334
    Godina : 39
    Lokacija : TREZOR :) Novi Sad
    Datum upisa : 25.09.2008

    Kazne za admine Empty Re: Kazne za admine

    Počalji od [SWB] deus_ex_vu* Ned Dec 21, 2008 4:39 pm

    Ja se slazem da i meni daju suspenziju ako pogresim, mislim hvala Gandra sto mi verujes, ja stvarno retko gresim sto se tice citera... Zato duze gledam lika, ako nisam 100 posto siguran za WH, ako inace lik igra dobro i kad imam dobar demo onda BAN, zato se niko koga sam ja BAN nije zalio Smile Mislim svi mozemo pogresiti, svi smo ipak ljudi... Cmok Smile
    [SWB] deus_ex_vu*
    [SWB] deus_ex_vu*
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 334
    Godina : 39
    Lokacija : TREZOR :) Novi Sad
    Datum upisa : 25.09.2008

    Kazne za admine Empty Re: Kazne za admine

    Počalji od [SWB] deus_ex_vu* Ned Dec 21, 2008 4:43 pm

    @TaRa
    A koga si ti to BAN do sada i dokumentovala? Nisam video jos ni jedan tvoj post u BAN sekciji, poseti malo taj deo 4uma, ipak si admin...Gresim? A sto se tice iskustva- no comment... Ok igras, ali postoje i druge komande osim TSAY i amx_votemapmenu, zato plz cuti... A vidi ja sam stariji i imam iskustva i za svaku gresku admin-a ja reagujem, nemam koga da se bojim, posebno ne Gille-ta, em znam lika od ranije, dobar je igrac i dobar admin, samo sto ga nema na 4umu i koristi TSAY previse sto sam mu i rekao,ali nema ni tvog brata Luke koliko vidim na 4umu, a HEAD ADMIN-smeh... Gresim ponovo? Ponavljam ponovo, ja nisam ovde da se kurcim ili da se zalepim na TSAY, ja hocu da poboljsam igru i resim se citera...
    TaRa^
    TaRa^
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 143
    Godina : 29
    Lokacija : Novi Sad,Sr.Kamenica..
    Datum upisa : 30.08.2008

    Kazne za admine Empty Re: Kazne za admine

    Počalji od TaRa^ Ned Dec 21, 2008 4:58 pm

    @ deus

    A izvini molim te.. meni mozes za sve da dash primedbu? a gille-tu npr. samo i par njih josh.. ma nema veze.. ne opominje ih niko za tsay ni za sta.. radi ko sta oce.. ( a kolko vidim nema ih ni na 4um-u ) ... bitno da se meni nadje svaka greshka.. svaka ti chast... brw ... vas par banuje.. i to je ok.. ali ne kontam zasto nikom nista nije recheno na rachun toga ( sto nisu tolko banovali ) sem meni.. mogu ti 10 njih nabrojim koji niti su aktivni ovde ( nekih uopste ni nema na 4um-u).. niti stvaljaju demo-e.. niti postuju SVA pravila... i pravo da ti kazem .. na totalu ni nema puno cheat-era.. retkost.. neke sere, neki znaju... ali retko ima cheat-era i sto bih ja banovala neke koji znaju chisto radi toga da ispadne da sam banovala.. dok nije potrebno netju nikog bzvz da banujem.. kad uvatim nekog .. snimitju,stavitju, chemu frka tolka? ... GL^HF
    [SWB] deus_ex_vu*
    [SWB] deus_ex_vu*
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 334
    Godina : 39
    Lokacija : TREZOR :) Novi Sad
    Datum upisa : 25.09.2008

    Kazne za admine Empty Re: Kazne za admine

    Počalji od [SWB] deus_ex_vu* Ned Dec 21, 2008 5:21 pm

    TaRa vec sam rekao za Gileta, znam lika od ranije, dobar je igrac i dobar admin ali previse koristi TSAY i nema ga na 4umu sto sam mu i rekao i veruj mi JA JEDINI opominjem za TSAY, pitaj ostale... A ja veruj mi nemam koga da se bojim, ako se neki boje, ja sto imam kazem... A posebno nemam razloga da se bojim Gileta ili bilo koga drugog... LoL
    Ban3^
    Ban3^
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 984
    Godina : 30
    Lokacija : Sremska kamenica
    Datum upisa : 12.09.2008

    Kazne za admine Empty Re: Kazne za admine

    Počalji od Ban3^ Ned Dec 21, 2008 8:50 pm

    Tara^ previse pricas na t say umres i napises na t say hahahahah ,cemu to ? Ma nema potrebe! Sto se tice deusa najvise se trudi na serveru a i na forumu non stop visi u specu i snima demoe tako mojne server de ne treba .
    TaRa^
    TaRa^
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 143
    Godina : 29
    Lokacija : Novi Sad,Sr.Kamenica..
    Datum upisa : 30.08.2008

    Kazne za admine Empty Re: Kazne za admine

    Počalji od TaRa^ Ned Dec 21, 2008 9:57 pm

    To ako sam par puta napisala.. pa da me koljete... nisam pisala nista na tsay ne pamtim! Danas sam par puta jedino zbog prozivanja i da kazem zasto sam ban 1 lika... nista vishe...
    [SWB]VUKOVAR
    [SWB]VUKOVAR
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 176
    Datum upisa : 24.09.2008

    Kazne za admine Empty Re: Kazne za admine

    Počalji od [SWB]VUKOVAR Ned Dec 21, 2008 10:38 pm

    n0_c0ntr0ll ::neslazem se bas ako neko pogresno banuje da mu se skine admin. niko nema tolika iskustwa da swe zna mi smo swi nowi admini. naprimer ako deus pogresno banuje i 2x ili 3x nebi mu ja diro admina jel aktivan na forumu i na serveru stalno je u spectu a ima vec dosta uspesnih banova tako da ako se desi da neko pogresi nije tragedija skine ban i izvini se igracu Very Happy
    Vidi brate. . . za pogresno banovanje treba da ide suspenzija amx a na odredjeni vremenski period. . jer to se moze svakom desiti. . . ali za ovakve stvari kao sto je Tara uradila. . tj ponistavanje odluke drugod admina bez razloga. . . to stvarno nije u redu . . .
    TaRa^
    TaRa^
    SuperForumas :D


    Broj poruka : 143
    Godina : 29
    Lokacija : Novi Sad,Sr.Kamenica..
    Datum upisa : 30.08.2008

    Kazne za admine Empty Re: Kazne za admine

    Počalji od TaRa^ Ned Dec 21, 2008 11:18 pm

    Ja se izvinjavam o5... ! svima..
    Powerslave
    Powerslave
    V.I.P Clan :)


    Broj poruka : 1394
    Godina : 103
    Lokacija : Somewhere In The Time , Novi Sad
    Datum upisa : 05.07.2008

    Kazne za admine Empty Re: Kazne za admine

    Počalji od Powerslave Ned Dec 21, 2008 11:43 pm

    TaRa^ ::Samo ako si TI i pojedinci isqsni hahahahhahahahahahhahah!!!!! .... pocepatju se .. mame mi... a to za greshke..... bolje da ne pricam... '' pro admini '' OMG .. ima PAR likova koji su skroz OK! i koji ne prave gluposti.... ( ko spada nek sam skonta ) .. a ti Vlado.. jedino sto TI radish - ''pro admin'' jeste da visish na 4um-u .. dajesh primedbe na ostale admine naravno na mene najvishe naravno , naravno.. a gilletu ili nekom drugom STARIJEM ne smesh ni da prdnesh pod prozor ( izvinte na izrazu Smile ) ... i dalje.. nema te na server-u ni od korova.... a ono sto sam ja na pochetku govorila ( ko me slushao - NIKO ) je da... admini .. koji ne znaju da igraju u 90 posto slucajeva ne znaju ni cheat-ere da prepoznaju .. sto se pokazalo veoma istinito,.... ja sam ono. netju nikom da serem..ali.... kad bi pochela da govorim primedbe.. i to .. kako ko pod 1 banuje a kamoli ostale stvari.. napisala bih josh 2 ovakva sastava ... citiram green-a : ''i ti onda pricas o nekoj administratorskoj profesionalnosti... ahah .. ..'' LMAO LMAO .. i cao



    PS: zivi bili pa josh kog poshtenog igracha banovali !!! lol!

    Ovaj post ti je stvarno... ne opisiv :S:S

    Hvala -.-

    Ne,ne plasim se Gileta i sa njim nemam problema on je ok lik...kad mu nesto kazes on to i uradi tj nije tvrdoglav.

    A to je bilo iz sale PRO admini -.-

    I hvala ti sto mislis da jedino sto ja radim jeste da "visim" po 4umu ...

    Ili si ogranicena kao terasa (ovo sam pokupio od vodo xD ) ili jednostavno hoces da se svadjas pa ne vidis sta ja i ostali admini radimo da server bude bolji!!


    Nz stvarno,kakav je to head admin a na forum od svog servera nije otisao ni jednom!
    I ako je reg. on nije nist procitao a kamoli napisao.

    Juce i pola dana danas nisam imao net pa nisam ni mogao da bude online ali necu da ti se pravdam.

    Sponsored content


    Kazne za admine Empty Re: Kazne za admine

    Počalji od Sponsored content


      Sada je Čet Mar 28, 2024 11:39 am